ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ

ΠΟΛΕΜΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς, μέσα στα πλαίσια της καλύτερης ενημέρωσής σας για την παρουσία του παιδιού σας στο σχολείο και τυχόν απουσία του από την τάξη, το σχολείο εγκατέστησε και έθεσε σε λειτουργία ειδικό ηλεκτρονικό σύστημα. Το σύστημα αυτό αποστέλλει αυτόματα ενημερωτικό μήνυμα (SMS) προς τον κηδεμόνα του μαθητή/τριας,

α)όταν ο μαθητής απουσιάζει από το σχολείο μια ή περισσότερες περιόδους. Το μήνυμα αυτό αποστέλλεται την επομένη ημέρα της απουσίας του μαθητή.

β)όταν ο μαθητής απουσιάζει την πρώτη περίοδο. Το μήνυμα αυτό αποστέλλεται την ίδια ημέρα της απουσίας του μαθητή γύρω στις 9.00πμ.

Σε περίπτωση που θα θέλατε να έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την απουσία του παιδιού σας, μπορείτε να επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο καθηγητή ή τον υπεύθυνο Διοικητικό Βοηθό Διευθυντή του τμήματος του παιδιού σας στο τηλέφωνο 26632315. Μπορείται να δείτε το κατάλογο με τους υπευθύνους τμημάτων και υπευθύνους διοικητικούς ΒΔ κάνοντας κλικ εδώ για Γυμνάσιο ή εδώ για Λύκειο.

Ευελπιστούμε στη συνεργασίας σας για το καλώς νοούμενο συμφέρον των μαθητών μας .

Ανδρέας Χριστοδουλίδης

Σχεδιασμός Ιστοσελίδας :Ασπρομάλλης Γιάννης | Συντήρηση Ιστοσελίδας:Ασπρομάλλης Γιάννης
Copyright© 2014-2018 Γυμνάσιο - Λύκειο Πολεμίου. All Rights Reserved.